Düşüncelerden Yansımalar ...

Yurt kavramının ev ortamıyla böylesine mükemmel birleştirildiği başka bir mekan bulamayacağınız konusunda iddialıyım. Aile özlemi çekmeyeceğiniz işletmede, dikkate alındığınızı fark edeceksiniz. Anne yemeğini özlemek istemeyenler, sabah sıcacık poğaça isteyenler kesinlikle Üniversite Öğrenci Evi İZMİR'deki tek seçenek.

Ahmet AYDIN


İlk gün hissetmiştim buranın diğer yerlerden farkını aslında ama ne olduğunu anlayamamıştım. Bakıldığında diğerleride işini en iyi yapmaya çalışan işletmeler.

Ne zaman son gün oldu, idareye uğrayıp borcumu ödedim, "birde teşekkür borcum var benim" dediğimde anladım farkı. Daha önce hiçbir işletmeye teşekkür borcum olmamıştı.

İYİLİĞİNİZE DOĞRULUĞUNUZA CANDANLIĞINIZA TEŞEKKÜRLER …

Murat ÇAKIR


Hayatta en önemli prensibim Robert BOSH'un "İnsanların güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim" sözü olmuştur. İşte burası da yani, Üniversite Öğrenci Evi de bana bu güveni sağlamıştır.

Gelecek yıllar için başarılı ve kazançlı, saygılı ve sevgi dolu, samimi ve mesafeli, çocuksu ve olgun bir yaşam sürdürmeniz dileklerimle...

Herşey için tekrardan çok teşekkür ederim. Sizi çok seviyoruz...

Öncelikle böyle bir fırsatı bana verdiğiniz için size teşekkürlerimi bir borç bilirim.

Özel Üniversite Öğrenci Evi; kurucularından çalışanlarına çağdaş ve anlayışlı bir yönetim birimi ile öğrencilerin memnuniyetini sağlamıştır. Bizimde bu yurtta geçirdiğimiz günlerde iyi-tatlı anılarımız geçti. Özellikle öğrenci odalarındaki rahatlığı anlatmak istiyorum. Odalar; kaloriferli, eşyalı, banyolu olup internet hizmetide sağlanmış, dairelerde 2’şerli ve 3’erli olarak kalabiliyorsunuz.

Ayrıca Niğme teyzemizin zaman zaman yaptığı kek, sakızlı muhallebi… gibi ekstralarla kahvaltımızın ve akşam yemeklerimizin tadı bambaşka oluyor… “Ellerine Sağlık Niğme Teyze…” J

Özetlemek gerekirse; Özel Üniversite Öğrenci Evi, size aileniz kadar yakın, arkadaşlarınız kadar samimi bir ortam sağlayacaktır. Buna eminim asla pişman olmayacaksınız. Bence hiç değilse gelip burayı gezip bir görmenizde fayda var, bakın düşünceleriniz nasıl değişecektir… J

Bütün öğrencilere başarılar dilerim...

Ruşen GÖK
Denizci Mühendis
Makine Mühendisi)


Arkas intibak grubu olarak Özel Üniversite Öğrenci evine 3.5 ay kadar önce yerleştirildik. Bu süre zarfında sahiplerinin yurdun içini ve çevresini bizim için daha güzel, daha kullanışlı bir hale getirmek için samimi gayretlerine ve çabalarına şahit olduk.

Yurdumuz güzel,temiz ve temiz olmasına özen gösteriliyor.Yemekleri kendi adıma beğendim.Niğme hanımla aranız benimkinden iyi olursa, kendisinden damla sakızlı muhallebi istemenizi öneririm.kendisi beceriklidir.Onun hazırladığı yemekler hemencecik hissedilir.

Sıcak su konusunda problem yok.çamaşırlarınızı istediginiz zaman yıkatabilirsiniz.

Mustafa amca ve Turgut abiden biz yeterli derecede faydalanamadık.Kendileri hoş sohbet insanlardır.Konuşurken “vay bee” kelimesini çok kullanırsınız.Bu ikisine Turan ağabeyi de katabilirsiniz.Kendisini özellikle yenildiğimiz halı saha maçlarından dönerken yurdun kapısında “yine yenemediniz mi?” sözleriyle hatırlayacağım.

Ben ve arkadaşlarım evlerimize buradan güzel anılar götüreceğiz.Kaldığımız süre içersinde hiç bir tatsız olay yaşamadık. Aksine güleryüz nezaket ve anlayışla karşılaştık. İzmir’e sonraki gelişlerimizde muhtemel ziyaret yerlerimizden biri olacaktır. Kalmak için hala düşünüyorsanız rahatlıkla tavsiye ederim. 17 haziran 2008 Salı

Arkas İntibak Grubu Adına

Önder KAHYA


Futbol turnuvalarından, çiğ köfte partilerine kadar; gitarlı gecelrden kısır günlerine kadar herşeyiyle bizim güvenliğimizi sağlayıp, evimizdeki ortamı bize yaşatanÜniversite Öğrenci Evi sahipleri ve çalışanlarına çok tşekkür ederim... Bütün bir yılbizden güleryüz ve ilgiyi eksik etmediği için Niğme Teyzeye ayrıca teşekkür ederim. Bu geçirdiğim süre hayatımın unutulmaz bir dönemi olarak hafızamdan silinmeyecektir. Herşey gönlünüzce olsun...

106 Ceyda CİNOKUR


Üniversite Öğrenci Evinde emeği geçen sayın Niğme KURUCU başta olmak üzere, Mustafa KURUCU, Cumhur CENGİZ’e saygılarımı sunuyorum. İçinde bulunduğum sürece çok iyi zaman geçirip, çok iyi arkadaşlıklar edindim. Samimiyetle söyleyebilirim ki yurtlarla ilgili çok sorun yaşanıldığını duymuştum ve önyargılarım vardı. Fakat yaşayarak tecrübe ettim ki hiçbir sorun olmuyormuş. Herşeyin samimiyetten kaynaklandığı bir gerçektir ve gerek kurucularımızın, gerekse güvenlik güvenlik ve temizlik görevlilerimizin gösterdiği ilgi ve o güzel yaklaşımlarından çok memnun kaldığımı söyleyebilirim. Yurt kurallarınızın değişmemesi ve burada kalacak olan diğer arkadaşlarında benim tadımda zaman geçirmesi dileğiyle, Saygılarımla.

H. Burak TURAN HARPUTLU


Üniversite öğrenci evini gerçekten samimi bir öğrenci evi yapan, buraya emek veren herkese sonsuz teşekkürler. Yurt ortamı üniversite öğrencileri için bu kadar güzel olamazdı. Bize bu güzelliği gösteren Kurucularımıza çok teşekkürler. Yurdumuzda görevli temizlik elemanlarına, güvenliklere ve mutfak sorumlularına ayrıca teşekkürler. İzmirde geldiğim, adım attığım ilk yurt burasıydı ve düşünmeden, gezmeden burda kalmayı istedim. Gerçekten tam bir aile ortamı tabi ki unutulmayacak arkadaşlıklar da oldu. Burada biz kocaman bir aileyiz. Senenin başına baktığımda “keşke” demediğim bir karar vermişim hatta “iyi ki” diyorum. Evet iyiki burayı tercih etmişim.. Yurdun canlı, heyecanlı, erzincanlı oğlundan sevgilerle.

Y. Emre KOÇ


Üniversite öğrenci evinde çalışan herkese bu yıl için bize gösterdikleri ilgi için çok teşekkür ederim. Bu yurtta üniversitede ilk yılım olmasına rağmen sıcaklıklarıyla çok güzel ve rahat bir yıl geçirdim. Gerek arkadaş ortamı gerekse çalışanlarla olan ilişkilerimiz gayet güzeldi ve okulave buraya ayak uydurmama çok yardımcı oldular. Herşey için teşekkür ederim

Şefika SARGIN


İzmir’e geldiğimde yurt bakarken buraya da uğramam benim için büyük şanstı. Başlarda pek birbirimize alışamasak ta zamanla herkesle tanıştık ve çok güzel, asla bozulmayacak arkadaşlıklar kurduk. Tabi bide kaybetmek istemiyeceğimiz dostlar. Tüm sene boyunca acımızı,tatlımızı,hüznü,sevinci burda beraber yaşadık. Sonunda koca bir seneyi geride bıraktık. Şimdi önümüzde yeni seneler var. Bakalım bu yeni yıllarda bize buradaki gibi güzel anılar, arkadaşlar, doslar getirecek mi!! Burası Üniversite Öğrenci Evi , Uğramadan geçmeyin!!!

Mustafa DEMİRTAŞ 204


Üniversiteye geldiğimiz senede böyle iyi bir yurt bulduğum için kendimi şanslı sayıyorum. Burada sevecen yüzleriyle bizi karşılayanve bizi bir sene boyunca sevecen yüzleriyle ağırlayan yurdumuza çok teşekkür ediyorum. Yeni gelecek arkadaşlara tavsiyem, burası kalabileceğiniz en güzel yurtlardan birtanesidir. Bir senenizi burada geçirdiğinizde sizinde benimle aynı fikirde olacağınıza eminim. Başta Niğme teyze ve Mustafa amcaya olmak üzere yurtta bize yardımcı olan çalışanlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Birde İlvan ablama teşekkür etmeden geçemeyeceğim çünkü bizim gibi AÇ!!! Kurt sürüsünü doyurmak mümkün değil :D

Ufuk TEMİZEL 204


İlk senemde böyle bir yurtta kaldığım için kendimi çok şanslı sayıyorum. Burada sıcak kanlı çalışanlarıyla, yönetimiyle beni sanki evimden hiç ayrılmamış gibi hissettirdiler. Burada gerçekten insanlar cana yakın; aynı evinizdeki aileniz gibi. Bunlar benim düşüncelerim; birde İzmir’in imkanları, hizmetleri ve aynı bir ev yaşantısı sunan atmosferi ve odaları bu yurdu diüer yurtlardan ayıran banbaşka özellikleridir. Sizde kalacapınız bir senede bunları düşüneceksiniz. Başta Niğme teyze ve Mustafa amca ve bize yardımcı olan ablalarım ve abilerime sonsuz teşekkürler ediyorum. Zaten seneye gelince benimle de tanışacaksınız o zaman size daha iyi anlatırım.

Ahmet POLAT


İzmir'deki korktuğum ilk senemi böyle bir yurtta geçirdiğim için çok şanslıyım. Bu güzel yıl için ve unutulmaz arkadaşlıklar sağladığı için Üniversite Öğrenci Evine teşekkür ederim. Hastalandığımızda annemiz gibi bizimle ilgilenen Niğme Teyzeye, bizimle birlikte telaşlanan Mustafa amcaya çok teşekkürler. Umarım gelecek sene de bu sene gibi unutulmaz olur...

107 Ayça EŞER


Ailemizden uzaktayken bizi gerek güvenliği ile gerekse sunulan hizmet ile aile ortamına geri götüren huzurlu bir öğrenci yurdu. Odaların konforu ve okula olan yakınlığı ileİzmir'deki tercihimin ilk sırasındadır. Yaz okulum için geldiğim Üniversite Öğrenci Evi'ne bütün İzmir'de okuyan öğrencilerin gelmesini tavsiye ederim. Her konuda destek olan Mustafa Amcaya ve Niğme ablaya da sonsuz teşekkürler.

201 - Erdal Zeki SINAR


Sıcak bir yuva sanki evimdeymişim gibi. Güzel bir ev, yurt demiyorum. Çünkü ben burada evimde gibi hissediyorum. İşte öyle bir ortam burası. Gerek Niğme teyze gerek Mustafa amca ellerinden geldiğince bizim rahatımızı düşünüyor. Dediğim gibi kendinizi evinizdeymiş gibi hissetmek istiyorsanız bence burası ilk tercihiniz olmalı.

306 - Hidayet UMURHAN


Üniversite Öğrenci Evi'ni, işleyişini ve yöneticilerini ilk kez gördükten sonra oranın çok değişik bir yer olduğunu hissettim, kendimi her zaman onlara çok yakın gördüm ve yabancı bir ülkede yaşadığımı unuttum. Burası benim için İran'da olan evim gibi Türkiyedeki birinci evim oldu. Herkese burada kalmayı ve farkı görmeyi öneriyorum.

Farhoud Rezaeirad


Ben Mısırdan geldim. Dokuz Eylül Üniversitesi Dil Bilimleri Enstitüsünde Türkçe öğreniyorum. Türkiye'ye 8 Temmuz 2009'da geldim. Üniversite Öğrenci Evi yaşamak için iyi bir ev ortamına sahip. Güzel bir odaya sahibim. Burada yemekler, öğrenciler ve birçok şey güzel. Burada iyi bir aileye sahibiz. Bu seçimi yaptığım için kendimi şanslı hissediyorum ve bütün arkadaşlarıma öneriyorum.

Angie Afifi Khalid


İzmir'deli öğrencilik hayatımızda hem yurt hem de ev tecrübesini yaşadıktan sonra böyle bir ortamla tanışmak bize hem okul hayatımızdaverimi hem de sosyal olarak güvenilir arkadaşlıkları ve mutlu bir ortamı sağladı. Başımızda Niğme teyzemiz ve M. Kurucu amcamız bize evimizdeki sıcaklığı hissettiriyor. Yediğimiz yemekten odalarımızın temizliğine kadar oturmuş düzeni ile bizi bizden önce düşünen, öğrencilik yıllarımızda bize hem sevgi hem emekle destek olan Üniversite Öğrenci Evi'nin bildiğimiz diğer yurtlardan çok farklı olduğu bir gerçek. Buradaki güzel arkadaşlıklarda yeri gelince birlikte ağlanıyor birlikte gülünüyor, yeri gelince birlikte final haftası geçiriliyor :) Ayrıca melek ablamızın, Turan ve Cumhur abimizin ve diğer tüm çalışanların özverileri için teşekkür ederiz. Mezun olduktan sonra burayı ve özellikle de çardakta demli bir çay içmeyi özleyeceğiz..

101 Esra EROĞLU - 204 E. Mert ÇADIR

Ana Sayfaya Dönmek İçin Tıklayınız